Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі
 


    16-18 квітня 2018 року делегація Державного космічного агентства України на чолі з Головою ДКА Дегтяренком П.Г. взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі, який щорічно проходить в м. Колорадо Спрінгз (США). До складу делегації також увійшли представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля».

    Космічний симпозіум утвердився в якості однієї з найважливіших подій глобального рівня, що забезпечує взаємодію між урядом і промисловістю не тільки на національному, а і на міжнародному рівні. Протягом останніх років захід також став широко відомим як головний форум з питань космічних політик та програм.

    Цьогорічний 34-й Космічний симпозіум зібрав понад 9000 учасників зі всього світу, в тому числі спікерів, волонтерів, викладачів, студентів, керівників космічних агентств та військових космічних установ США і низки країн світу. В рамках 34-го Космічного Симпозіуму представлені презентації та працюють дискусійні панелі, які охоплюють всі аспекти космічної діяльності.

    В рамках участі у Симпозіумі делегація ДКА провела низку передбачених програмою візиту ділових зустрічей з урядовими установами та компаніями США під час яких обговорювались можливості подальшого розвитку двосторонньої співпраці у космічній сфері.

 
08/17/2018: Колегія Державного космічного агентства України підвела підсумки діяльності підприємств галузі за І півріччя 2018 року

07/25/2018: Відбулись переговори стосовно започаткування українсько-нігерійського співробітництва у космічній сфері

07/11/2018: Проведено Інформаційний день програми «Copernicus»

07/06/2018: 10 липня – Інформаційний день програми «Copernicus»