Головна сторінкаУрядовий портал
 
УКР | ENG | РУС
 
 
 

Аерокосмічний портал України
Нацдержслужби України
Урядова телефонна лінія

Перший заступник Голови ДКА бере участь у Міжнародній виставці сухопутного та військово-морського озброєння «DEFEXPO-2018»
 


    У період з 11 по 14 квітня Перший заступник Голови ДКА Олександр Голуб, член Колегії ДКА Андрій Жеманюк та представники ДП КБ «Південне» у складі офіційної делегації України беруть участь у Міжнародній виставці сухопутного та військово-морського озброєння «DEFEXPO-2018», яка проходить у м. Ченнаї, штат Таміл Наду, Республіка Індія.

    У рамках заходу представники ДКА планують ознайомитись з тенденціями розвитку космічних і оборонних технологій та обговорити питання співпраці із потенційними партнерами з метою реалізації взаємовигідних спільних проектів у сфері космічної діяльності.

 
04/20/2018: Круглий стіл «Сучасні можливості космічної країни»

04/19/2018: Делегація Державного космічного агентства України взяла участь у 34-му Космічному симпозіумі

04/19/2018: Учасникам круглого столу молодих працівників ракетно-космічної галузі України "Космічні можливості сучасної України"

04/17/2018: Щодо розповсюдження неправдивої інформації національним антикорупційним порталом «Антикор» про затримання в США Голови ДКА Дегтяренка П.Г. та Генерального директора ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» Дегтярева О.В.

04/13/2018: Відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки першому космонавту України Леоніду Каденюку